Директор НАБУ розповів подробиці розслідування щодо Назара Холодницького
https://www.rbc.ua/static/img/s/y/sytnik_17_650x410.jpg

Директор НАБУ розповів подробиці розслідування щодо Назара Холодницького

Про прослуховувальні пристрої в кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького знали тільки троє детективів НАБУ. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Zaxid.net.

Про прослуховувальні пристрої в кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького знали тільки троє детективів НАБУ. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю «Громадському».

За його словами, ця справа розпочалася з реєстрації кримінального провадження в Генеральній прокуратурі. Потім ГПУ отримала дозвіл суду на проведення негласних слідчих дій.

«Виконання цієї постанови було доручене детективам НАБУ. І силами оперативно-технічного управління, і детективами НАБУ ця постанова була виконана. Про виконання цієї постанови знала дуже обмежена кількість осіб, винятково з детективів НАБУ», – розповів Ситник.

На запитання, скільки людей знали про «жучки», Ситник відповів: «Троє. Грубо кажучи, три людини».

«У Генпрокуратурі тільки знали про те, що є це рішення. Але як воно виконується, розпочалося його виконання чи ні – Генеральна прокуратура про це не знала. Тоді на певному етапі було виявлено цю апаратуру. Тези про те, що тут немає нічого кримінального, власне, не відповідають дійсності. Це наша думка», – додав директор НАБУ.

Нагадаємо, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів не змогла звільнити голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Замість звільнення Назару Холодницькому, який, за словами глави НАБУ Артема Ситника, тиснув на підлеглих, суд і свідків у низці резонансних справ, оголосили догану.