Дорога до храму має бути вільною,- Глава Уряду під час зустрічі Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом
https://www.kmu.gov.ua/storage/app/uploads/public/5af/c48/97d/5afc4897d88fc337723306.jpg

Дорога до храму має бути вільною,- Глава Уряду під час зустрічі Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом

Дорога до храму має бути вільною – без обмежень і заради тих позитивних змін, які сьогодні переживає держава. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Урядовий Портал.

“Я завжди говорю про те, що дорога до храму має бути вільною – без перешкод та обмежень. Це та основа, на якій можна будувати все інше”, – сказав Володимир Гройсман.

Глава Української Греко-Католицької Церкви погодився і наголосив, що церква має стати не просто місцем молитви, а партнером для суспільства, допомогою у зміцненні та об’єднанні української держави.

“Ми хочемо поставити наш досвід на служіння нашій державі, – сказав священик. – Ми мусимо скріплювати нашу державу через зміцнення довіри до інституцій”.

Одним з прикладів такого партнерства Блаженніший Святослав назвав освіту молоді. Один із закладів, де така робота ведеться – Український католицький університет у Львові, який Глава Уряду відвідав на початку цього року. “Освіта і вкладання (ресурсів) в молодь – це колосальна справа. І тут ми також готові бути партнерами”, – зазначив Блаженніший.

Він подякував Главі Уряду за візит.

“Це історичний візит, який показує пошану до нашої Церкви”, – сказав Глава Церкви.