Гурт «Scorpions»: Зараз не час романтизувати росію
Scorpions wikimedia creative commons/Jakub Janecki – Own work/CC BY-SA 4.0

Гурт «Scorpions»: Зараз не час романтизувати росію

Культова пісні «Wind of сhange» під час концерту гурту «Scorpions» у Лас-Вегасі прозвучала зовсім по-іншому, – читаємо на порталі niezalezna.pl. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Пісня «Wind of сhange» [«Вітер змін» – ред.] – це одна з найбільш відомих і найважливіших композицій групи «Scorpions», у якій розповідається про політичні зміни, що відбулися в росії на зламі 80-90-х років. Ця пісня має антивоєнний контекст.

Однак, у контексті війни в Україні, яку розпочав президент владімір путін, музиканти вирішили змінити цей текст, – пише niezalezna.pl. «Я хотів висловити підтримку для України, тому пісня починається так: „Now listen to my heart / It says Ukraine, waiting for the wind to change” [Зараз послухай моє серце, Воно каже – Україна, чекає на вітер змін]. Я вважаю, що коли в Україні йде ця страшна війна, то це не час, аби романтизувати росію текстами типу „Follow the Moskva/Down to Gorky Park”» – пояснює вокаліст групи Клаус Майне.

Нове виконання пісні «Wind of сhange» гурту «Scorpions»

Перед виконанням оновленого тексту пісні Клаус сказав американській публіці: «Ця пісня закликає до миру, а сьогодні ввечері, як я думаю, ми будемо співати її ще голосніше. Ми присвячуємо її усім відважним людям України».

niezalezna.pl/М.К.