На Личаківському цвинтарі запалає «Світло пам’яті»

На Личаківському цвинтарі запалає «Світло пам’яті»

У День всіх святих польська громада Льова та волонтери подбають, щоб на кожній могилі Личаківського цвинтаря горіла лампадка. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Понад 40 тисяч білих і червоних лампадок запалає у Львові на могилах поляків, які спочивають на Личаківському цвинтарі та Цвинтарі Орлят. На Львівському кладовищі уже 15 раз проходитиме акція «Світло пам’яті».

Білі і червоні лампадки палатимуть не лише на могилах пляків, – запевнив віце-консул Польщі у Львові Рафал Коцот, який координує акцію на Личаківському цвинтарі:

«Сьогодні ми відзначаємо День усіх святих, у нашій культурі, – це такий день, коли ми особливо вшановуємо пам’ять про померлих. Тут є могили вірмен, австрійців, українців, німців, усі могили, які знаходяться на цьому цвинтарі, усі хто спочивають на цьому кладовищі заслуговують на те, щоб нині про них пам’ятати. Польська громада Льова та волонтери, які допомагають у проведенні цього заходу, нині подбають, щоб на кожній могилі горіла лампадка» – запевнив дипломат.

Організаторами акції «Світло пам’яті» є Генеральне консульство Польщі у Львові, Міністерство культури та національної спадщини і поляків зі Львова.

IAR/Л.І.