НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА УКРАЇНИ ПРОВЕЛА ПЕРЕДМАТЧЕВЕ ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІ «СТАДІО ЛУЇДЖІ ФЕРРАРІС»
https://ffu.ua/photos/zbirna/%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%B3%D0%B5%D0%BD-6-min.jpg

НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА УКРАЇНИ ПРОВЕЛА ПЕРЕДМАТЧЕВЕ ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІ «СТАДІО ЛУЇДЖІ ФЕРРАРІС»

У занятті взяли участь 22 гравці. Андрій Ярмоленко, який, як відомо, потребує функціонального відпочинку у зв’язку з тонусом привідного м’язу, спостерігав за тренуванням збоку. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на ffu.ua.

Після розминки футболісти провели інтенсивну роботу під час ігрових серій. У тренерського штабу цього вечора було непросте завдання — визначитися зі стартовим складом на гру. Зважаючи на те, що вчора в Києві тренування мало на меті вирівняти функціональний стан виконавців, сьогодні в команди було перше повноцінне заняття на полі. Для шести легіонерів, які приєдналися до збірної сьогодні в аеропорту Генуї, воно взагалі стало дебютним на цьому зборі.

Андрій Шевченко та його помічники мали на меті з’ясувати стан готовності футболістів до завтрашнього матчу. Причому це питання є актуальним і для новачків, і для гравців основної обойми, які щойно прибули до розташування синьо-жовтих.

Приємним моментом стала присутність на передматчевому тренуванні 30-ти представників української громади, які вряди-годи підтримували футболістів патріотичними речівками.

До речі, завтра гравців збірної України на матч виводитимуть діти українців, які мешкають у Генуї. Більшість із дітлахів, яким від семи до 10-ти років, народилися в Італії, однак завдяки своїм батькам спілкуються обома мовами, українською й італійською, зберігаючи нашу культуру й самобутність. На самому матчі будуть присутні близько 300 наших уболівальників, 200 з яких мешкають у Лігурії.

Тим часом сьогодні національна команда України завершила свій день вечерею та теоретичним заняттям. Завтра — новий день, який принесе нові випробування.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України