Національна збірна України зазнала розгромної поразки від Польщі в другому матчі на ЧС

Національна збірна України зазнала другої поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB від команди Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на uhl.ua.

Відзначимо, що раніше українці поступилися японцям з рахунком 2-3. Провальним для синьо-жовтих став другий період, в якому команда Андрія Срюбка пропустила 4 шайби. Українці змогли відповісти лише тричі, в кожному з періодів.

Нагадаємо, що свій наступний матч національна збірна України зіграє 1 травня о 13:00 проти збірної Нідерландів. Матч в прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.

Чемпіонат світу. Дивізіон IB (Таллінн, Естонія). 2-й тур:

Польща – Україна 7:3 (2:1, 4:1, 1:1)

Шайби: 1:0 – Капіца (Вронкі, Іскарчік) 15:56, 1:1 – Толстушко (Задоєнко) 17:53, 2:1 – Капіца (Іскарчік, Колуш 19:03, 3:1 – Домогала (Яскевич, Міхалскі ) 21:42, 4:1 – Капіца (Нойпауер) 25:42, 4:2 – Лялька (Петрухно) 31:02, 5:2 – Капіца (Брик, Нойпауер) 38:34, 6:2 – Коморські (Гощинський ) – 39:35, 7:2 – Капіца 41:56, 7:3 – Бабинець (Петрухно) 48:56

Воротарі: Маррей – Оганджанян