Петро Порошенко закликає міжнародну спільноту підтримати Олега Сенцова
https://gdb.rferl.org/D167FA27-6192-4774-87D3-9E6BCDE7107D_w1023_r1_s.jpg

Петро Порошенко закликає міжнародну спільноту підтримати Олега Сенцова

Український режисер, котрого росіяни незаконно утримують у колонії, оголосив безстрокове голодування. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Петро Порошенко закликає міжнародну спільноту підтримати Олега Сенцова. Український режисер, котрого росіяни незаконно утримують у колонії, оголосив безстрокове голодування. Політв’язень не хоче, аби його звільняли, натомість він вимагає звільнення з російських тюрм 64 інших українців, котрих ув’язнили за різними політичними мотивами. Про це Олег Сенцов повідомив у листі, який оприлюднив його адвокат.

«Я закликаю міжнародну спільноту продовжувати тиск на Кремль, аби українські політв’язні якнайшвидше повернулися додому, до своїх родин. Ми продовжуємо боротися та докладаємо усіх зусиль для звільнення усіх незаконно ув’язнених українців, яких тримають на території окупованого Криму, Донбасу та на території РФ, – написав Петро Порошенко на своїй інтернет-сторінці. Цитуючи лист Олега Сенцова, президент України написав, що Кремль ув’язнює українського режисера на підставі сфальсифікованих оскаржень.

Український режисер Олег Сенцов перебуває у колонії суворого режиму в Лабитнангі, його, разом з Олександром Кольченком, засуджено до 20 років у’язнення за звинуваченням у терористичній діяльності на території Криму.