Прем'єрка Молдови їде до Києва без заступника, який підтримав РФ у ПАРЄ

Прем’єрка Молдови їде до Києва без заступника, який підтримав РФ у ПАРЄ

Прем’єр-міністра Молдови Майю Санду під час візиту до Києва 11 липня супроводжуватимуть міністр закордонних справ Ніку Попеску, її радник і посол Молдови в Україні. Міністр внутрішніх справ, віцепрем’єр Андрій Нестасе не увійшов до складу делегації. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Європейську правду.

Прем’єр-міністра Молдови Майю Санду під час візиту до Києва 11 липня супроводжуватимуть міністр закордонних справ Ніку Попеску, її радник і посол Молдови в Україні. Міністр внутрішніх справ, віце-прем’єр Андрій Нестасе не увійшов до складу делегації. Як повідомляє “Європейська правда”, про це пише Deschide.md.

Санду запитали, хто супроводжуватиме її під час візиту до Києва, оскільки склад делегації не опублікували.

“Вирушить міністр закордонних справ, мій радник і посол РМ в Києві. Це склад делегації”, – відповіла Санду.

Раніше Санду повідомляла, що першими столицями, які вона відвідає на посту прем’єра, будуть Бухарест, Брюссель і Київ. Бухарест на початку липня Санду відвідала разом із Нестасе.

Нестасе 25 червня проголосував за повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи. 

Політик запевнив, що це голосування не скасовує позиції країн щодо чутливих питань, “як, наприклад, Крим”. У міністерстві закордонних справ Молдови заявили, що голосування молдовських депутатів у ПАРЄ не відображає позицію уряду чи держави.