Розпочалася 55 доба українського протистояння московській орді
Українці готуються зустріти російських агресорів. Донбас, 18 квітня 2022 року EPA/STR Dostawca: PAP/EPA

Розпочалася 55 доба українського протистояння московській орді

На території Донецької та Луганської областей захисниками України за минулу добу відбито сім атак ворога, знищено десять танків, вісімнадцять одиниць броньованої та вісім одиниць автомобільної техніки, одну артилерійську систему, а також міномет противника з розрахунком. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Зранку 19 квітня Генеральний штаб Збройних сил України повідомив про те, що рашисти намагаються продовжувати наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей, а також утримання сухопутного коридору з тимчасово окупованим Кримом.

Зокрема у зведенні йдеться про те, що не припиняються ракетно-авіаційні удари по цивільних об’єктах на всій території України. Протягом попередньої доби відбулась активізація завдання ракетних ударів по об’єктах у західних областях.

У Слобожанському та Донецькому операційних районах агресор проводить наступальні та штурмові дії на окремих напрямках. Ворог продовжує перекидання озброєння, військової техніки до України з центральних і східних регіонів російської федерації. Поряд з бойовими підрозділами здійснює перекидання підрозділів забезпечення. На Слобожанському напрямку противник визначеним складом сил продовжує часткове блокування міста Харкова. На Ізюмському напрямку ворог веде наступальні дії на лівому березі річки Сіверський Донець. На Донецькому і Таврійському напрямках російські окупанти активізували наступальні дії уздовж всієї лінії зіткнення. На Південнобузькому напрямку основні зусилля ворог зосереджує на виході до адмінмежі Херсонської області.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін не фіксується.

Республіка білорусь продовжує надавати свою територію для завдання авіаційних ударів по території України та ведення розвідки об’єктів на нашій території.

На території Донецької та Луганської областей захисниками України за минулу добу відбито сім атак ворога, знищено десять танків, вісімнадцять одиниць броньованої та вісім одиниць автомобільної техніки, одну артилерійську систему, а також міномет противника з розрахунком.

Генеральний штаб ЗСУ/А.М.