У Ryanair розпродаж з нагоди Хелловіну: є багато квитків на перельоти між Україною та Польщею

У Ryanair розпродаж з нагоди Хелловіну: є багато квитків на перельоти між Україною та Польщею

Ірландський лоукостер Ryanair влаштував новий розпродаж квитків з нагоди Хелловіну. Забронювати місце на рейси з України до Польщі або у зворотному напрямку можна всього за 9,99 євро. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Ірландський лоукостер Ryanair влаштував новий розпродаж квитків з нагоди Хелловіну. Забронювати місце на рейси з України до Польщі або у зворотному напрямку можна всього за 9,99 євро. Як повідомляє YAVP.PL з посиланням на Ryanair, квитки за такою ціною пропонуються, зокрема, з Києва до Варшави, Кракова, Гданська, Вроцлава, Познані, Бидгоща. Зі Львова – до Варшави та Кракова.
Зокрема, квитки з Києва до Бидгоща за 9,99 євро доступні на рейси протягом всього грудня 2018 року та частини січня 2019 року. У листопаді 2018-го та лютому 2019 року місце на борту літака за цим напрямком можна забронювати навіть за 9,78 євро.
screenshot/ryanair.com

З Києва до Гданська акційні квитки можна знайти переважно на рейси в грудні. Також є кілька варіантів на січневі й лютневі перельоти.

screenshot/ryanair.com

На рейси з української столиці до Кракова дат, на які під час розпродажу можна забронювати квитки за ціною 9,99 євро, менше. Всього по дві в грудні 2018-го та лютому 2019 року й одна в січні 2019-го.

screenshot/ryanair.com

У Познань літаком Ryanair з Києва найбільше шансів дістатися за менше, ніж 10 євро, у грудні 2018-го та лютому 2019-го року. В січні доступних дат небагато.

screenshot/ryanair.com

Польоти вартістю 9,99 євро до Варшави з аеропорту в Борисполі можна забронювати в грудні 2018-го та січні 2019 року. А от в лютому можна знайти квитки навіть за 9,78 євро.

screenshot/ryanair.com

Нарешті, літаком з Києва у Вроцлав протягом перших двох місяців зими можна полетіти за 9,78 євро. А в лютому – за 9,99 євро.

screenshot/ryanair.com

Під час нинішнього розпродажу з нагоди Хелловіну кількість доступних рейсів ірландського лоукостера з Польщі в Україну з квитками до 10 євро менше, ніж з України до Польщі. Найбільше можливостей швидко та дешево вилетіти до Львова чи Києва з Варшави та Познані. Найменше – з Кракова.

screenshot/ryanair.com

Нагадаємо, з 1-го листопада 2018 року Ryanair дозволятиме пасажирам брати безкоштовно на борт лише малу ручну поклажу (40 см х 20 см х 25 см).