Українець погодився на 5,5 років в'язниці в Польщі. Через нього загинуло три людини

Українець погодився на 5,5 років в’язниці в Польщі. Через нього загинуло три людини

Окружний суд в Перемишлі у п’ятницю, 22 березня,  розпочав слухати справу водія українського туристичного автобуса, який у серпні минулого року зірвався у прірву в Підкарпатському воєводстві. Про це повідомляє Upmp.news  з посиланням на “Я в Польщі”.

Окружний суд в Перемишлі у п’ятницю, 22 березня,  розпочав слухати справу водія українського туристичного автобуса, який у серпні минулого року зірвався у прірву в Підкарпатському воєводстві. Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на Polsatnews.pl, 42-річний українець під час судового засідання визнав свою провину в аварії та  попросив пробачення у постраждалих і членів їхніх сімей.

Чоловік погодився на покарання, яке запропонувала прокуратура – 5,5 років в’язниці та позбавлення права керувати транспортними засобами на території Польщі протягом 15 років. Водночас з таким покаранням погодилися не всі постраждалі.

Зокрема, родичі однієї з жертв тієї аварії вимагають для водія щонайменше 10 років в’язниці. Суд поки оголосив перерву для подальших консультацій. Наступне засідання має відбутися через місяць, 23 квітня.

Нагадаємо, аварія автобуса з українськими туристами сталася ввечері, 17 серпня 2018 року, біля села Лещава-Дольна (Leszczawа Dolnа), що на Підкарпатті. Автобус на складній ділянці дороги зірвався у прірву з майже 20-метрової висоти та після удару об землю кілька разів перевернувся.

У салоні перебувало 54 особи, в тому числі 11 дітей. Українці їхали до Відня. у результаті аварії загинули 30-річна та 50-річна жінки, а також 31-річний чоловік.