Жіноча збірна України з фехтування на шаблях виграла «срібло» Євро-2018
https://www.champion.com.ua/images/doc/1/d/1da8ce2-6.jpg

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях виграла «срібло» Євро-2018

Збірна України стала срібним призером в жіночій командній шаблі чемпіонату Європи-2018 з фехтування, що триває у сербському місті Нові-Сад. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на zik.ua.

Українська четвірка у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Вороніної та Юлії Бакастової дійшла до фіналу, по черзі здолавши британок (45:27), угорок (45:41), а в півфіналі виграли у збірної Італії (45:42), повідомляє офіційний сайт Федерації фехтування України.

Обіграти в фіналі збірну Росії нашим спортсменкам не вдалося. Україна програла з рахунком 30:45 і залишилась з срібними медалями.

Перші вісім раундів цього поєдинку українки не показали майже нічого, хіба що Комащук змогла фехтувати на рівних з Софією Великою. Перед останнім раундом росіянці Великій треба було набрати п’ять очок, а Ользі Харлан – 30. І після того, як Харлан повела з рахунком 9:1, на секунду здалося, що ця фантастична задача під силу миколаївській спортсменці.

Титулована Софія Велика не могла зрозуміти, що відбувається, вона брала дві паузи, дуже довго перев’язувала волосся, щоб прийти в себе і збити атакуючий порив Харлан. Ольга після цього набрала очки як мінімум в двох неймовірних ситуаціях, але відрив суперниці був занадто великий.

Відзначимо, що для лідера нашої збірної Ольги Харлан це 19-а медаль континентальних форумів, з яких 12 командних.