Компанія „Хостмайстер” запрошує 1 грудня на конференцію UADOM

Компанія „Хостмайстер” запрошує 1 грудня на конференцію UADOM, яка в цьому році буде присвячена 25-річчю домену .UA. Учасники зустрічі зможуть поділитися досвідом, обговорити досягнення і перспективи розвитку домену, а також неформально поспілкуватися з провідними вітчизняними та світовими експертами. Попередня реєстрація на конференцію вже відкрита (https://uadom.cctld.ua/reg.php).

Конференція доменної індустрії UADOM проходить щорічно з 2011 року і збирає понад двісті інтернет-фахівців з України та Східної Європи. За цей час вона стала значущою подією телекомунікаційного ринку України, оскільки дозволяє учасникам на початку грудня підбити попередні підсумки року, що минає, а також поділитися планами на майбутній рік.

Організатором UADOM є компанія „Хостмайстер” – спонсорська організація і реєстр домену верхнього рівня .UA. Традиційно учасниками і співорганізаторами конференції є реєстратори доменних імен і адміністратори публічних доменів, представники інтернет-проектів і творці контенту, оператори зв’язку та провайдери. Високий рівень інтересу до заходу проявляють як вітчизняні, так і зарубіжні компанії, українські державні органи та міжнародні організації.

Основні теми конференції:

  • Сучасний стан міжнародного доменного ринку;
  • Передові технології систем доменних імен;
  • Питання безпеки в Інтернет;
  • Юридичні аспекти захисту прав на доменні імена;
  • Використання нових інтернет-технологій;
  • Маркетинг, реклама і навчальні кампанії в доменному секторі.

    Отримати більше інформації про форум можна на сайті uadom.cctld.ua.

 

Сегодня в 9:00 – 18:00  
Адрес: Київ вул. Вадима Гетьмана, 6, конгрес-хол „Космополіт”