Навчання НАТО у Грузії, злість у Москві
http://pravda-team.ru/pravda/image/article/5/3/5/319535.jpeg

Навчання НАТО у Грузії, злість у Москві

Сьогодні у Грузії 75% громадян підтримують вступ країни до НАТО. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Росія боїться втратити впливи на Кавказі», – це видання «Rzeczpospolita» нагадує про те, що у 10-у річницю війни з Грузією Росія розпочала військові маневри у сепаратистській Абхазії. Тим часом, під Тбілісі тривають двотижневі навчання НАТО Noble Partner 2018.
Серед учасників навчань – підрозділи з Грузії, США, Великої Британії, Франції, Польщі, Німеччини, Литви, Естонії, Норвегії, Туреччини, України і Азербайджану, усього три тисячі військових.

Відкриваючи захід грузинський президент Георгій Маргвелашвілі наголошував: «Ви стоїте на землі, 20% якої незаконно займає наш сусід – Росія». У вівторок Грузія відзначатиме 10-у річницю тієї п’ятиденної війни з Росією.

Сьогодні у Грузії 75% громадян підтримують вступ країни до НАТО. Проте, усі саміти НАТО закінчуються для Грузії лише різного роду деклараціями. У цій військовій організації є країни, які не хочуть щоб Грузія стала її членом. Експерти кажуть, що це Німеччина та деякі інші країни не хочуть ще більшого загострення відносин з Росією. А вона й справді, коли натовські солдати хоча б тимчасово перебувають на території Грузії, стає дуже нервовою, бо ж з царських часів Росія вважає, що Кавказ – це її «зона впливу». Тому в Абхазії, де розміщена 7 російська військова база, почалися військові навчання. А російський експерт Подбєрьозкін каже польському виданню, що протягом 300 років Грузія була частиною Росії, це саме стосується й України. «Ці країни ніколи не були незалежними», – збр… наголосив Подбєрьозкін.

В.П.