Україна увійшла у топ-3! Підсумкова медальна таблиця Європейських ігор 2023
НОК. Вікторія Ус

Синьо-жовті здобули 41 нагороду – 21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Sport.ua.

Збірна України фінішувала на 3-му місці у медальній таблиці Європейських ігор 2023, які пройшли у польському Кракові.

Синьо-жовта команда має у своєму активі 41 медаль (21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових).

В останній день, 2 липня, до скарбнички української збірної додалося дві нагороди (золото та срібло). Обійти Іспанію не вдалося, однак й Німеччина не зуміла випередити Україну.

Вікторія Ус виграла золото Європейських ігор, перемігши у веслувальному слаломі на байдарках.

У кікбоксингу Тимур Бриков програв фінал у ваговій категорії до 75 кг, проте приніс срібло Україні.

До топ-5 медальної таблиці Ігор увійшли: Італія, яка отримала рівно 100 нагород (35–26–39), Іспанія (21–17–19), Україна (21–12–8), Німеччина (20–16–27), Франція (17–19–26).

Медалі здобули 41 із 48 країн, які брали участь у змаганнях.