Упродовж серпня можна відвідати будівлю польського парламенту
Фото ілюстраційне CC0 Domena publiczna https://pxhere.com/pl/photo/1338204

Упродовж серпня можна відвідати будівлю польського парламенту

Візити організовують з понеділка по п’ятницю о 12-ій годині. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Упродовж серпня можна відвідати будівлю польського парламенту. Візити організовують з понеділка по п’ятницю о 12-ій годині дня. Директор Інформаційного центру Сейму Анджей Ґжеґжулка каже, що літо — найкращий час для відвідування будівлі.

«Буде можливість відвідати будівлі Сейму та Сенату, в тому числі найважливіші місця, такі як пленарна зала. Вони є свідками польської історії від 19 століття, через 20 століття, міжвоєнний період, до Другої світової війни, період Польської Народної Республіки та Третьої Республіки. Це найважливіше місце для того, що відбувається в нашій країні, тому його варто побачити», — додав він. 

Також відбудеться лекція про історію та сьогодення польського парламентаризму. Зацікавлені особи повинні з’явитися об 11:30 у бюро перепусток до Сейму, що знаходиться за адресою вул. Вєйська, 4/6/8, із документом, що посвідчує особу. Організатори також просять, щоб одяг відповідав урочистості місця проведення заходу.

IAR/А.Л.