За 300 км від кордону з Україною росіяни будують захисні ангари для літаків
Ілюстраційне фото https://pxhere.com/CC0 Domena publiczna

За 300 км від кордону з Україною росіяни будують захисні ангари для літаків

Росіяни почали будувати ангари в аеропортах за 300 кілометрів від кордону з Україною для захисту літаків від безпілотників і балістичних ракет. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Росіяни почали будувати ангари в аеропортах за 300 кілометрів від кордону з Україною для захисту літаків від безпілотників і балістичних ракет ATACMS, — повідомляє в середу громадська організація «Український мілітарний портал».

Будівництво нових ангарів помітили на супутникових знімках аеропорту Маринівка, який розташований у Волгоградській області Росії, за 300 км від кордону з Україною.

«На знімку можна помітити 12 нових ангарів, які є укриттям для фронтових бомбардувальників Су-24 та винищувачів-бомбардувальників Су-34», — пише портал.

посилання

З яких матеріалів зроблені ангари, поки невідомо. Раніше на території російської федерації встановлювали авіаукриття, покриті профлистами. Однак використання профільованих листів не дає необхідного захисту, оскільки вони мають недостатню товщину.

Через відсутність спеціалізованих стаціонарних залізобетонних укриттів російська авіація постійно зазнає втрат від ударів українських безпілотників і ракет.

РАР/С.Ч.