Сергій Каплін: Зустрілися у Варшаві з міжнародними благодійними місіями

Сергій Каплін: Зустрілися у Варшаві з міжнародними благодійними місіями

Вже разом залучено десятки мільйонів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Фейсбук-сторінку Сергія Капліна.

У Польському центрі міжнародної допомоги (PСPM) у Варшаві зустрілися з представниками РСРМ Міхалом Кулпінським та Зофією Кволек і подякували їм за співпрацю в реалізації проєкту ГО «Міжнародний інститут розвитку громад», що став Центром карʼєрного розвитку полтавців та внутрішньо переміщених осіб у Полтаві.

Інститут з’явився у нашому місті майже пів року тому по вулиці Соборності, 46 В. Кординатором цього унікального соціально-освітнього проєкту став Сергій Каплін.

Залучені фахівцями управління стратегічного розвитку Полтавської міськради грантові кошти в розмірі 200 тисяч доларів надали Польський центр міжнародної допомоги (РСРМ) та уряд Тайваню.

Кошти спрямовані на навчання внутрішніх переселенок та соціально незахищених полтавок, які прагнуть отримати фінансову незалежність й відкрити власний малий чи середній бізнес.

Отож, отримавши безоплатно знання, наші слухачки отримають і шанс змінити власне життя на краще. А від їхнього успіху залежатиме розвиток громади і благополуччя держави.

В інституті вивчають англійську мову, основи грантрайтингу, фінансовий менеджмент, психологію, цифрову грамотність та інші затребувані науки.

Викладання відбувається у доступній формі й не потребує спеціальної підготовки для розуміння матеріалу.

Розклад занять гнучкий, не перевантажений, більшість лекцій транслюються онлайн на YouTube-каналі МІРГ і до них можна повернутися у будь-який час.

Дякуємо міжнародним партнерам за допомогу.

У МІРГ можна отримати також безоплатні юридичні консультації, індивідуальні консультації психолога та фахівця з працевлаштування.

Дякуємо нашим польським друзям за реальний вклад в освітній розвиток мешканців Полтавської громади.

Тел. МІРГ 050 729 40 69