Реалізація стратегічних проектів у Польщі триватиме
Варшава, 13.02.2024. Президент Анджей Дуда, прем’єр-міністр Дональд Туск та віце-прем’єр-міністр, голова Міністерства національної оборони Владислав Косіняк-Каміш PAP/Radek Pietruszka

Реалізація стратегічних проектів у Польщі триватиме

Президент може скликати Раду Кабінету міністрів, яка підсумовуватиме стан роботи щодо стратегічних інвестицій, уже восени. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Найважливіші інвестиції – такі як центральний комунікаційний порт чи будівництво атомних електростанцій – будуть збережені. Так керівник канцелярії президента Гражина Ігначак-Бандих підсумувала вчорашнє засідання Кабміну, в якому взяли участь президент Анджей Дуда та прем’єр-міністр Дональд Туск.

«На думку президента, аудити та перевірки не можуть зупинити реалізацію цих проектів. Великі інвестиції є вираженням прагнень поляків до розвитку, і всі політики відповідальні за реалізацію цих прагнень».

Президент Анджей Дуда після засідання Кабміну заявив, що задоволений засіданням, оскільки воно було предметним. Президент може скликати Раду Кабінету міністрів, яка підсумовуватиме стан роботи щодо стратегічних інвестицій, уже восени.

IAR,PAP/І.Я.