Польські фермери припиняють блокаду російського кордону
Ілюстративне фото https://pxhere.com CC0 Domena publiczna

Польські фермери припиняють блокаду російського кордону

Блокаду кордону припиняють у зв’язку з прийдешніми великодніми святами. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Фермери призупинили акцію протесту на кордоні з російською федерацією у Гжехотках. Фермери Вармінсько-Мазурського воєводства у минулу середу, 20 березня, заблокували перетин кордону, пропускаючи одну машину на годину.

Аграрії здивовані тим, скільки товарів надходить до Європейського Союзу з росії. Розповідає Єжи Салітра з правління Вармінсько-Мазурської сільськогосподарської палати.

«Європейський Союз ще не ухвалив рішення про заборону імпорту зерна з росії до Співтовариства. Попри те, що країни засудили напад росії на Україну, товарообмін із росією постійно триває. Перевозять багато чого, зокрема везуть газ і не лише скраплений, один водій сказав, що везе метан», — додає Єжи Салітра.

Попри це організатори акції розповіли, що блокаду кордону припиняють у зв’язку з прийдешніми великодніми святами. Раніше протестувальники були налаштовані більш рішуче, анонсуючи блокаду російського кордону щонайменше на місяць.

IAR,PAP/І.Я.