На кордоні з Польщею прикордонники викрили псевдоблагодійника

На кордоні з Польщею прикордонники викрили псевдоблагодійника

Під виглядом гуманітарної допомоги чоловік намагався ввезти за фальшивими документами товари на суму 1,5 млн гривень. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на ДПС України.

Вантажний транспортний засіб «Рено» слідував в Україну через пункт пропуску «Угринів». Під час контролю 35-річний житель Волині повідомив, що переміщує на адресу однієї з релігійних організацій гуманітарну допомогу: будівельну піну, епоксидну смолу, скловолокно, затверджувач тощо.

За інформацію оперативних співробітників, щодо можливого незаконного ввезення товарів під виглядом гуманітарної допомоги, автомобіль скерували на додаткову перевірку.

В ході огляду та перевірки товару прикордонники спільно з працівниками митниці встановили, що переміщувані товари не відповідають описаним у митній декларації. Крім того документи, виявлені серед особистих речей водія, підтверджували, що ці товари експортувала польська фірма на адресу українського приватного підприємства.

За цим фактом працівники митниці склали протокол. Товар, вагою 2,8 т та вартістю близько 1,5 млн грн, вилучили встановленим порядком.