«Холодна війна» у кіберпросторі: рф дедалі частіше атакує Польщу
Ілюстративне фото Public Domain https://pxhere.com/pl/photo/1683652

«Холодна війна» у кіберпросторі: рф дедалі частіше атакує Польщу

У зв’язку з діяльністю росії у кіберпросторі Польща та США посилять співпрацю у сфері цифровізації. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Віце-прем’єр-міністр і міністр цифровізації Республіки Польща Кшиштоф Ґавковський заявив, що Польща найчастіше серед європейських країн піддається атакам у кіберсфері.

У вівторок, 2 липня, посадовець зустрівся у Вашингтоні з представниками адміністрації президента США Джо Байдена. Як повідомляє кореспондент Польського радіо Марек Валкуський, після візиту до Білого дому віце-прем’єр заявив про посилення співпраці зі США у сфері кібербезпеки.

«Все вказує на те, що більшість атак походять з росії та Білорусі. З кожним днем ​​ми бачимо, що кількість інцидентів дедалі зростає. За останні місяці кількість зафіксованих нападів у кіберпросторі зросла до двох тисяч на день. Це свідчить про те, що Польща вже перебуває в холодній кібервійні з росією», — зауважив Кшиштоф Ґавковський.

Тісніша співпраця між Польщею та США включатиме, зокрема, обмін розвідувальною інформацією. Крім того, у рамках візиту до США голова Мінцифри проводить переговори в Агентстві національної безпеки, Міністерстві торгівлі та Управлінні безпеки кіберпростору та інфраструктури.

Раніше посадовець відвідав Кремнієву долину, де зустрівся з представниками таких цифрових гігантів, як Google, Intel, Media, NVIDIA.

IAR/Х.П.