РФ на ТОТ знищує українську літературу і поширює свої підручники «з історії»
Ілюстраційне фото Public Domain https://pxhere.com/pl/photo/670591

РФ на ТОТ знищує українську літературу і поширює свої підручники «з історії»

Мета російських загарбників полягає у поширюванні наративів щодо «визволення українських земель». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Російські окупанти планують поширити в освітніх закладах на ТОТ України нові підручники «з історії». Про це повідомляє Центр національного спротиву.

За даними установи, на тимчасово окупованих територіях тривають заходи, що спрямовані на знищення української ідентичності.

«Зокрема, Кремль має намір запровадити у підконтрольних окупантам закладах середньої освіти нових підручників із так званої “новітньої історії”. Підручники будуть ідеологічно забарвлені. Їхня мета — поширювати наративи щодо “визволення українських земель” та нав’язування своєї пропаганди щодо “нацистів, які сидять в Києві”. Загалом так звані “підручники” не мають нічого спільного ні з історією, ні з літературою», — йдеться у повідомленні.

Як читаємо у статті, кампанії з заміщення книжкового фонду на ТОТ тривають. Росіяни системно вилучають і знищують українську літературу та намагаються її замінити своїми книгами.

Центр національного спротиву/Х.П.