У Чехії запустили виробництво дронів для України

У Чехії запустили виробництво дронів для України

Компанія розгорнула серійне виробництво в чеському місті Колін та планує постачати близько сотні розвідувальних та ударних безпілотників на рік. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Чехії запустили виробництво дронів для України. Ukrainian-Czech Company запустила серійне виробництво розвідувальних дронів «Leleka-LR» та ударних «Булава» ексклюзивно для української армії.

Підприємство є філією приватної української компанії, яка з 2014 року займається розробкою та виробництвом безпілотників військового класу.

Компанія розгорнула серійне виробництво в чеському місті Колін та планує постачати близько сотні розвідувальних та ударних безпілотників на рік.

«Зараз доставка безпілотної техніки з Чехії в Україну є абсолютним пріоритетом», – пояснив представник компанії Штефан Фюле. За його словами, у майбутньому компанія має намір отримати вирішальну частку центральноєвропейського ринку в категорії середніх безпілотників та постачати продукцію в збройні сили країн НАТО та інших держав.

e15.cz/І.Я.