Дбайте про державу, бережіть життя наших воїнів – Президент вручив погони генералів військовослужбовцям сил оборони та правоохоронних органів України

Дбайте про державу, бережіть життя наших воїнів – Президент вручив погони генералів військовослужбовцям сил оборони та правоохоронних органів України

Президент Володимир Зеленський присвоїв вищі військові та спеціальні звання та вручив погони військовослужбовцям сил оборони та правоохоронних органів України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Офіційне інтернет-представництво Президента України Володимира Зеленського.

«У воєнної мотивації різні складові, але повага до кожного, справедлива оцінка заслуг та вдячність за бойовий результат – це такі складові мотивації, від яких залежить енергія інших її частин. Вищі військові та спеціальні звання, які були вам присвоєні, – це й свідчення поваги держави до кожного з вас, до вашої служби, це оцінка ваших заслуг і командирських якостей, і це й вдячність держави за ваші результати», – сказав Президент, звертаючись до військовослужбовців.

Глава держави розповів про свої нещодавні поїздки в розташування 13 бойових бригад, які захищають Україну від загарбників на Донецькому та Запорізькому напрямках. Як зауважив Володимир Зеленський, йому було важливо почути безпосередньо від воїнів про їхні потреби, щоб потім акцентувати на цих напрямках під час зустрічей із партнерами та у виробництві вітчизняної зброї.

«Розуміти настрій наших воїнів – це наш спільний обов’язок, обов’язок командирів усіх рівнів», – наголосив Президент.

За його словами, присвоєння високого звання накладає обов’язок завжди, за будь-яких умов, обставин, настроїв та ситуацій, вести людей до головної мети – до перемоги України.

«Завжди саме так, щоб воїни – всі ці хлопці й дівчата різного віку і різних поколінь – вас поважали, розуміли вас, а ви – їх. І дуже важливо, щоб кожен вважав за честь битися заради України поруч із вами», – зазначив Володимир Зеленський.

На прохання Президента присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх героїв, які загинули в боротьбі за Україну.

«Ви – люди, які не відводять своїх очей, зустрічаючись поглядом із війною. Бережіть, будь ласка, життя наших воїнів, усіх солдатів, матросів, сержантів. Дбайте про державу, дбайте про наших воїнів. Я вам усім бажаю тільки одного – перемоги!» – сказав він.

Глава держави присвоїв звання генерал-майора та вручив відповідні погони начальнику Військової служби правопорядку у Збройних Силах України – начальнику Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ Володимиру Гуцолу, начальнику Військової академії (м. Одеса) Дмитру Делятицькому, командувачу військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ Дмитру Красильникову, командувачу Сил спеціальних операцій ЗСУ Віктору Хоренку.

Президент також присвоїв звання бригадного генерала та вручив погони начальнику Головного управління ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу ЗСУ Сергію Баранову, начальнику Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України Сергію Булавку, начальнику командно-штабного інституту застосування військ (сил) Національного університету оборони України Юрію Миколенку, начальнику штабу – заступнику командувача військ оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ Сергію Сірченку, начальнику штабу – заступнику командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ Ігорю Скибюку, начальнику Центрального управління наземними системами озброєння Командування Сил логістики ЗСУ Андрію Слюсарю, начальнику Центрального управління забезпечення засобами ураження Озброєння Командування Сил логістики ЗСУ Сергію Царію та іншим.

Звання коммодора Володимир Зеленський присвоїв першому заступнику начальника регіонального управління – начальнику штабу Морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України Олександру Ніколаєнку.

Директору Державного бюро розслідувань Олексію Сухачову Глава держави присвоїв спеціальне звання генерал-майора ДБР. 

Президент також присвоїв спеціальне звання генерала поліції третього рангу та вручив відповідні погони начальникові Департаменту кіберполіції Національної поліції України Юрію Виходцю, начальникові Департаменту патрульної поліції Національної поліції Євгенію Жукову, начальникові Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції Сергію Кобцю та начальникові Головного управління Національної поліції в Херсонській області Ігорю Королю.