Павел Коваль: європейські країни мають адаптувати свою економіку до пануючих реалій
Голова парламентського комітету у закордонних справах Павел Коваль, 29.01.2024 PAP/Radek Pietruszka

Павел Коваль: європейські країни мають адаптувати свою економіку до пануючих реалій

Політик із Громадянської коаліції наголосив на важливості зміцнювати здатність виробляти боєприпаси. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова парламентського комітету у закордонних справах Павел Коваль заявив, що Європа має розуміти, що росія здатна напасти на інші країни.

У четвер уранці, 1 лютого, в ефірі Першого каналу Польського радіо політик із Громадянської коаліції зазначив, що європейський континент має зміцнювати свою обороноздатність. Як підкреслив Павел Коваль, слід також враховувати можливу перемогу Дональда Трампа на виборах президента США.

За словами голови парламентського комітету у закордонних справах, уряди європейських країн повинні адаптувати свою економіку до пануючих реалій:

«Нині головне – це здатність Європи виробляти боєприпаси та озброюватися, тому що за останні два роки путін фактично перевів свою економіку на воєнні рейки. Тож виникає питання: як стримати путіна? Якщо ми хочемо його стримати, якщо ми не хочемо війни, ми мусимо продемонструвати здатність захищати себе. Основою цього є виробництво».

Павел Коваль також висловив переконання, що країни Європейського Союзу досягнуть необхідної одностайності в питанні допомоги Україні.

1 лютого лідери країн ЄС збираються у Брюсселі на спеціальному засіданні, де спробують розблокувати 50 мільярдів євро макрофінансової допомоги для Києва.

IAR/Х.П.