Фарери — Польща — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика
Фареры – Польша – 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Фарерських островів і Збірна Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на dynamo.kiev.ua.

Євро-2024

Фарери — Польща — 0:2 (0:1)
Голи: С. Szymański (4), A. Buksa (65)

Предупредження: М. Кеш (17), Мілік (43)

Огляд матчу Фарери — Польща:

Польща здобула перемогу у відбірковому матчі чемпіонату Європи проти Фарерських островів У захопливому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи Польща здобула перемогу над Фарерськими островами з рахунком 2:0. Гра проходила на стадіоні Tórsvøllur, і обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу. Перший тайм почався багатообіцяюче для Польщі, і вже на четвертій хвилині вона повела в рахунку. Приголомшливий гол забив С. Шиманські, вивівши Польщу вперед на самому початку гри. Фарерські острови мужньо чинили опір, але так і не змогли влучити у площину воріт. На 17-й хвилині поляк М. Кеш отримав жовту картку, а на 43-й хвилині ще одне попередження отримав А. Мілік. На 49-й хвилині надії Фарерських островів на повернення в гру різко зменшилися, коли Х. Аскхам отримав червону картку, скоротивши склад команди до десяти осіб. На 59-й хвилині Польща провела низку стратегічних замін: А. Мілік замінив А. Буксу, М. Кеш — П. Вшолека, а С. Шиманський — К. Свідерського. Ці зміни додали польській команді нових сил, і на 65-й хвилині вона збільшила свою перевагу в рахунку. А. Букса опинився у воротах, забивши другий м’яч у ворота Польщі.

З перевагою у два м’ячі Польща продовжувала домінувати в матчі. Незважаючи на всі зусилля, Фарерським островам не вдавалося прорвати оборону Польщі. На 76-й хвилині Фарерські острови зробили низку замін, намагаючись переломити хід матчу. Б. Хендрікссон був замінений на А. М. Йонссона, Й. С. Едмундссон вийшов замість П. Петерсена, а Й. Б’ярталід поступився місцем А. Йохансену. Однак ці зміни мало що змінили в рахунку: обидві команди продовжували запекло битися в завершальній стадії матчу. На 82-й хвилині Польща ввела в гру П. Дзічека замість Ю. Піотровського, а Фарерські острови — Ю. Андреасена замість Ю. Даніельсена. Напруженість гри призвела до того, що на 86-й хвилині А. М. Йонссон отримав жовту картку, а напруга стала наростати. Ближче до фінального свистка Польща провела п’яту заміну, замінивши П. Зелінського на Ф. Мархвінські. Фарерські острови також вийшли на заміну: С. Ватнхамар замінив С. Радосавлевича. Однак матч закінчився без нових голів. Обидві команди продемонстрували гідну майстерність і стійкість протягом усієї гри, і в підсумку Польща здобула заслужену перемогу. Фарерські острови, незважаючи на втрату одного гравця, чинили серйозний опір, але їхніх зусиль виявилося недостатньо, щоб подолати надійну оборону Польщі. Цей відбірковий матч Чемпіонату Європи став підтвердженням духу суперництва і таланту європейських футбольних команд. Перемога Польщі в цьому матчі зміцнила їхні надії на потрапляння на престижний турнір, а Фарерські острови, безсумнівно, продовжать наполегливо працювати над собою, прагнучи прогресу й успіху в міжнародному футболі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чехія — Фарери, Польща — Молдова.