У Греції знайдено тіла вісімдесяти шістьох осіб
http://external.polskieradio.pl/files/512b6a51-5fed-4d34-a1b3-9dc51a6afa5e.file

У Греції знайдено тіла вісімдесяти шістьох осіб

Десятки людей розшукуються, докладна кількість постраждалих від пожеж поки що не відома. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Греції, після масштабних пожеж, знайдено тіла вісімдесяти шістьох осіб. Про це повідомили судмедексперти. Нина триває ідентифікація тіл. Десятки людей розшукуються, докладна кількість постраждалих від стихійного лиха поки що не відома. У п’ятницю в лікарні померла чергова жерва пожеж.

Спеціалісти, котрі ідентифікують тіла, сказали, що беруть участь у дуже важкому процесі. Багато тіл – сплетені, люди обіймали одне одного в останні моменти життя. Деякі експерти зізналися, що досі не зустрічалися з такими складними випадками, і що це дуже погано впливає на їхній психічний стан. Судмедексперти шоковані тим, що сталося останніми днями і Аттиці.

Військо та пожежники, а також водолази та рятувальники-добровольці шукають людей, які зникли безвісти. Шанси на те, що цим людям вдалося вижити – мінімальні. У лікарнях нині перебуває понад п’ятдесят осіб, які постраждали від пожеж, в тому числі – кілька дітей.

IAR/Я.С.