Володимир Путін запросив Дональда Трампа до Москви
http://external.polskieradio.pl/files/74aad3fa-6f9f-4e55-b07c-73ce18f62959.file

Володимир Путін запросив Дональда Трампа до Москви

Російський президент наголосив, що незважаючи на різницю поглядів, двосторонні контакти мають місце і будуть продовжуватися. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Росії Владімір Путіна заявив, що запросив Дональда Трампа до Москви. Путін, котрий нині бере участь у південноафрикнському Йоганнесбургу в зустрічі держав з групи Brics (Бразилія, Росія, Індія та китай), заявив, що запросив президента США до Москви.

Темами розмов президентів будуть, зокрема, контроль озброєнь, міжнародні конфлікти та Іран. Американська сторона поки що не підтверджує запрошення.

Владімір Путін зауважив, що телефонні розмови з Дональдом Трампом не вистачають, крім цього які він, так і американський президент готові до безпосередніх контактів. Російський політик зауважив, що умови розмов повинні бути чітко визначеними, щоб така зустріч мала сенс. Російський президент додав, що незважаючи на різницю поглядів, двосторонні контакти мають місце і будуть продовжуватися.

Коментуючи економіні питання, Владімір Путін наголосив, що Росія не буде відмовлятися від долара, але цю валюту не можна використовувати як зрою. На його думку, американські санкції проти Росії похитнули довіру до долара. Крім цього, як додав Путін, сотаннім часом щораз сильнішою стає китайська валюта.

IAR/Я.С.