5 найдурніших вчинків українців у Польщі

5 найдурніших вчинків українців у Польщі

Українці вміють здивувати. На жаль, часто під алкоголем і не не з найкращого боку. Деякі вчинки змушують сміятися і плакати водночас. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

З нагоди 1 квітня пропонуємо пригадати ТОП-5 найдурніших, на нашу думку, вчинків українців у Польщі, скоєних протягом останнього року.

Сказився і розтрощив виробничий цех

Цей вчинок точно може претендувати на один із найдурніших. 21-річний українець працював на підприємстві у Тарногурі (Сілезьке воєводство), але одного дня щось пішло не так.

Молодий чоловік раптово впав у лють і повністю розтрощив цех, в якому знаходився. Знищив комп’ютери, принтери, керамічні вироби, вікна і все, що попалося на очі, нанісши загалом збитки на 25 тисяч злотих.

Не вгамувався українець навіть після арешту. В поліцейському автозаку він намагався вибити двері й кричав, що “веселощі тільки починаються”.

Оскаженілого чоловіка передали прикордонникам і швидко витурили з Польщі.

Ошалів від парфумів і алкоголю

Подібна історія, але вже не у виробничому цеху, сталася й з 23-річним українцем з містечка Тихув біля Тарнова (Малопольське воєводство).

Напившись алкоголю й запивши їх парфумами, чоловік ошаленів і розтрощив будинок, за яким мав наглядати на час відсутності господаря. Зокрема, зламав усі крани, позривав дверцята від меблів, спалив запобіжники в печі для опалення, розкидав і пошматував весь одяг, залив підлогу водою.

Коли “веселощі” закінчилися, чоловік міцно обійняв електрообігрівач і заснув. Історія закінчилася також примусовим видворенням з Польщі.

З витверезника в Україну

Героєм цієї історії став 39-річний українець. Він так хотів повернутися в Україну, що робив це вночі, пішки і не через офіційний перехід, а полями. Виявилося, що чоловік перед цим встиг побувати у витверезнику. У закладі йому виставили рахунок за надані  “послуги”.

Громадянин України не оплатив його і намагався таємно пробратися на батьківщину. Не вийшло – чоловіка затримали прикордонники. При цьому у нього навіть не було паспорта, а лише ксерокопія документу. Оригінал раніше вилучила поліція через вчинене правопорушення під впливом алкоголю.

Історія закінчилася примусовим видворенням і забороною в’їзду на 2 роки.

Авто як хабар

Ця історія трапилася у Вроцлаві. Місцева поліція зупинила автомобіль, за кермом якого був 24-річний українець. Чоловік був нетверезим (мав 2 проміле алкоголю) і не мав водійського посвідчення. Крім того, автомобіль не пройшов техогляд.

Аби уникнути проблем, громадянин України не вигадав нічого кращого, ніж запропонувати поліцейським своє авто у якості хабара…Ті від такого “подарунку” відмовилися, арештували чоловіка й відвезли його до відділку.

Підвела мотузка

А от 33-річний українець запам’ятається навіть не тим, що вчинив зухвалий злочин, а тим, як видав себе.

Чоловік сховався в туалеті одного з торговельних центрів Варшави і дочекався закриття закладу. Після цього він заліз до вентиляційної шахти у підвісній стелі, звідки проповз до технічного приміщення ювелірної крамниці й спустився додолу по мотузці. Там  дістав зі столу ключ до сейфу, з якого викрав золоті прикраси та годинники на суму приблизно 163 тисячі євро.

Потім по мотузці він знову повернувся у вентиляційну шахту, де до ранку чекав на відкриття торговельного центру, після чого покинув його з рюкзаком, переповненим украденим.

Знайшли українця через мотузку, яку він не додумався забрати з собою. На ній криміналісти знайшли зразки ДНК, які й вивели на слід злочинця. Затримали його, щоправда, аж через півроку при спробу потрапити в Україну через пункт пропуску в Гребенному.