Білорусь звернулася до Польщі з вимогою екстрадиції білоруських блогерів
Ілюстраційне фото Pxhere/domnena publiczna

Білорусь звернулася до Польщі з вимогою екстрадиції білоруських блогерів

Білоруський Слідчий комітет повідомив про те, що надіслав до відповідних інстанцій документи про передання владі Білорусі Сцяпана Пуціли та Рамана Пратасєвича. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Білорусь звернулася до Польщі з вимогою екстрадиції білоруських опозиціонерів та блогерів, котрі перебувають на території Польщі. Білоруський Слідчий комітет повідомив про те, що надіслав до відповідних інстанцій документи про передання владі Білорусі Сцяпана Пуціли та Рамана Пратасєвича. Це засновники популярних каналів, на яких повідомляється про акції протесту в Білорусі.

Повідомляє кореспондент Польського радіо Влодзімєж Пац:

Це не нова інформація. У другій половині листопада білоруський МЗС повідомив про те, що Білорусь передала польській стороні заяву, разом із копіями необхідних документів, про екстрадицію Пуціли і Пратасєвича. Білоруське КДБ вписало Сцяпана Пуцілу та Рамана Пратасєвича до списку осіб та організацій, котрі мають зв’язок із терористичною діяльністю.

У неділю, 7 лютого, відзначається День солідарності з Білоруссю. Незалежні коментатори не виключають, що ця інформація про вимогу видати блогерів може бути елементом пропагандистської акції Мінська.

IAR/Я.С.