Будівництво Baltic Pipe без запізнень
http://external.polskieradio.pl/files/cbca0daf-b73a-47aa-9435-84c229e7b6f3.file

Будівництво Baltic Pipe без запізнень

Це стратегічний інфраструктурний проект, що має створити новий коридор постачання газу на європейський ринок. Реалізація розпочнеться навесні 2020 року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Немає загроз для графіка будівництва газопроводу Baltic Pipe – наголошує у виданні «Gazeta Polska Codziennie» уповноважений польського уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Пйотр Наїмський. За його словами, реалізація підводного відрізка газопроводу розпочнеться навесні 2020 року і триватиме 24 місяці.

Baltic Pipe – це стратегічний інфраструктурний проект, що має створити новий коридор постачання газу на європейський ринок. Газова магістраль потужністю 10 млрд. кубометрів – це сполучення газових систем Польщі і Данії та газопроводів, що транспортують природний газ із норвезьких родовищ.

Основні цілі проекту: посилення диверсифікації постачання, інтеграція газового ринку, гармонізація цін, забезпечення безпеки постачання в Польщі та Данії, а також Швеції, Центрально-Східній Європі та в регіоні Балтійського моря.

Магістраль повинна бути готовою до жовтня 2022 року.