Голова Бюро нацбезпеки: У Польщі мають бути постійні бази США
http://external.polskieradio.pl/files/7aad804e-d1a5-4cf5-94d4-c52b14354e57.file

Голова Бюро нацбезпеки: У Польщі мають бути постійні бази США

Павел Сольох вважає, що постійне перебування військ США у Польщі – в інтересах держав регіону. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова Бюро національної безпеки Павел Сольох переконаний, що у Польщі повинні бути постійні бази військ США. Президентський міністр в ефірі телеканалу TVP1 заявив, що, щоправда, наразі немає рішення адміністрації США з цього питання, але немає теж сигналу, що польські союзники не зацікавлені у цьому.

Міністр наголосив, що Польща ще до саміту НАТО у Варшаві в 2016 році наголошувала на готовності прийняти на постійній основі війська з-за океану.

«Польща хоче бути габом для присутності американських військ у Європі. Це в інтересах не тільки Польщі, але й інших держав регіону», – сказав він. Міністр додав, що зацікавлення постійними базами у Польщі показують не тільки країни Балтії, але також такі країни як Швеція та Фінляндія.

Голова Бюро національної безпеки нагадав, що польський уряд заявляв про готовність витратити кошти на постійні американські бази. Павел Сольох вважає, що це добре рішення у зв’язку з майбутнім самітом НАТО у Брюсселі.

Голова Бюро переконаний, що це показує Польщу з позитивного боку, порівняно з іншими членами Альянсу. «Ми показуємо, що можемо витратити додаткові кошти на додаткове зміцнення безпеки», – підкреслив міністр Сольох.

IAR/Т.А.