Голова МНО: Польська армія повинна нараховувати не менше 200 тисяч солдатів
Wojskowy pikniku z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do NATO Twitter/Ministerstwo Obrony Narodowej

Голова МНО: Польська армія повинна нараховувати не менше 200 тисяч солдатів

Збільшення чисельності польської армії є одним із пріоритетів міністра Маріуша Блащака. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр національної оборони Маріуш Блащак вважає, що польська армія повинна нараховувати не менше 200 тисяч солдатів. У розмові з Польським радіо міністр національної оборони наголошував, що одним із його пріоритетів є збільшення чисельності армії. Досягнути цієї мети, – як пояснив Маріуш Блащак, – допоможе кампанія «Стань солдатом Республіки Польща». Глава Міністерства національної оборони нагадав, що нині польська армія нараховує понад 100 тисяч військових.

«У нас повинно бути принаймні 200 тисяч. Я переконаний, що польська армія повинна нараховувати ще більше солдатів, бо це є гарантом безпеки. Кожен із нас, польок і поляків, може розвиватися тільки тоді, коли Польща в безпеці», – зазначив міністр.

Кампанію «Стань солдатом Республіки Польща» Міністерство національної оборони започаткувало 14 жовтня 2018 року. Кампанія має збільшити чисельність польської армії, представляючи реалії військової служби самими солдатами в прямих розмовах із зацікавленими та заохочуючи їх приєднатися до армії.

IAR/Л.І.