Кінотеатри "Helios" запрошують на фільм "Капітан Марвел" українською мовою!

Кінотеатри “Helios” запрошують на фільм “Капітан Марвел” українською мовою!

Кіносеанси, які так полюбляють україномовні глядачі, знову завітають на екрани обраних кінотеатрів мережі Helios. Вже в найближчу неділю (17 березня) на екранах 16 об’єктів мережі прихильники кіно зможуть подивитися екшн «Капітан Марвел» з дубляжем українською мовою. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Недільні кіносеанси українською мовою стали майже традицією в кінотеатрах «Helios». Вже 17 березня на екранах обраних 16 мультіплексів будуть показані сеанси фільму «Капітан Марвел» з дубляжем українською мовою.

Головна героїня Керол Денверс є офіцером американської армії, проте незабаром стане одним з найпотужніших героїв Всесвіту, коли після генетичних модифікацій вона отримає неземську силу раси кріанців. Чи цього буде достатньо, щоб подолати Таноса в остаточній боротьбі, яка відбуватиметься в «Месники: Завершення»? Глядачі переконаються в цьому вже в найближчу неділю!

Мережа «Helios» запрошує україномовних глядачів на цей винятковий сеанс. Квитки можна придбати в 16 кінотеатрах мережі та на вебсайті: www.helios.pl/seanse_ua.

Helios S.A. є найбільшою мережею кінотеатрів у Польщі за кількістю об’єктів. Вона має 47 кінотеатрів з 269 екранами та понад 52 тисячею місць. Фірма зосереджує свою діяльність переважно в невеликих та середніх за розміром містах, проте її кінотеатри містяться також у найбільших агломераціях Польщі, зокрема, у Лодзі, Гданську, Познані та Вроцлаві.

Helios S.A. є частиною Групи «Agora», однією з найбільших медіа-компаній у Польщі, яка веде свою діяльність у сфері преси (видавець, зокрема, газети „Gazetа Wyborczа” та журналів), зовнішньої реклами (лідер ринку — AMS), Інтернету (група Gazeta.pl) та радіо (радіостанції: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio та Radio Pogoda).

Helios був нагороджений відзнакою «Teraz Polska» підчас XXV конкурсу в категорії «ПОСЛУГИ» та титулом «Created in Poland Superbrands» у категорії «КІНОТЕАТРИ».