Перша леді під час великоднього сніданку з українцями: Україна не залишиться сама
Перша леді Аґата Корнгаузер-Дуда під час великоднього сніданку з українцями у Варшаві, організованого Карітас Польща та Польським готельним холдингом Grzegorz Jakubowski/KPRP

Перша леді під час великоднього сніданку з українцями: Україна не залишиться сама

Аґата Корнгаузер-Дуда взяла участь у неділю у Варшаві у великодньому сніданку із українськими гостями і запевнила у підтримці поляками українців. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Найголовніше, що ми разом, що ми брати і сестри, що ми можемо бути тут разом. Україна не залишиться сама», – наголосила перша леді Аґата Корнгаузер-Дуда під час великоднього сніданку з українськими гостями у Варшаві.

Аґата Корнгаузер-Дуда взяла участь у великодньому сніданку в неділю в одному із закладів у Варшаві, що належить Польському готельному холдингу, де знайшли притулок десятки тисяч біженців з України. «Це найдавніше свято всіх християн, яке сьогодні відзначають Східні Церкви. Це свято відродження і духовного зміцнення, яке приходить від перемоги добра над злом, життя над смертю», – наголосила перша леді.

«Дорогі друзі, Великодні свята – це час, коли ми хочемо ділитися добром і любов’ю. Вони відбуваються в тіні цієї страшної, жорстокої війни, а також в умовах надзвичайної позиції українців, які борються за Батьківщину з такими міцністю духу, відданістю і рішучістю, а також у контексті позиції моїх земляків, поляків, які з першого дня війни не вагаючись дали притулок тут, у Польщі, і створити хоча б замінник оселі для українських гостей» – сказала Корнгаузер-Дуда.

Під час великоднього сніданку дружина президента Польщі також висловила глибоку повагу та вдячність усім, хто проявив таке велике добро до українських гостей. Вона також подякувала «Карітас Польща» за повну відданість діям, про які має можливість дізнатися під час співпраці з організацією, а зараз – у допомозі біженцям, а також Польському готельному холдингу за швидку відповідь та негайне надання житла для гостей з України.

«Найважливішим є те, що ми разом, що ми брати і сестри, що ми можемо бути тут разом. Україна не залишиться одна. Запевняю вас, що поляки докладають усіх зусиль, щоб ця страшна війна завершилася і аби настав мир», – запевнила вона.

«Нехай духовність Великодня змусить вас забути про війну, нехай вона принесе надію на краще завтра, на краще майбутнє. Щиро сподіваюся, що сьогодні, під час цього великоднього сніданку, ми зможемо у дуже дружній, родинні атмосфері відзначити ці свята», – додала Агата Корнгаузер-Дуда.

PAP/Т.А.