Підписано угоди на модернізацію залізниці до портів Триміста
Міністр інфраструктури Анджей Адамчик, Ґдиня, 24 червня 2019 року PAP/Adam Warżawa

Підписано угоди на модернізацію залізниці до портів Триміста

Завдяки інвестиціям збільшиться пропускна здатність портів у Ґданську та Ґдині. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Доступ до морських портів у Ґданську та Ґдині поліпшиться. Підписано угоди на модернізацію залізничних шляхів, призначених для вантажних перевезень до Триміста (назва Тримісто охоплює міста Ґданськ, Ґдиня та Сопот).

Міністр інфраструктури Анджей Адамчик звернув увагу на значення транспортної логістики для розвитку морських портів. За його словами, завдяки модернізації залізниці збільшиться пропускна здатність портів: «Порти Триміста динамічно збільшують свій оборот, збільшують обсяг товарів. Цей розвиток має свої межі, бо їх визначають транспортні можливості. Плануються три незалежні проекти в двох різних портах. Завдяки цим інвестиціям порти Триміста будуть найсучаснішими з погляду доступності».

Планується модернізація 300 кілометрів залізничних маршрутів, будівництво і модернізація 500 стрілкових переводів і модернізація систем безпеки. Реалізація має тривати 2,5 року.

IAR/Н.Б.