Польща - чемпіон!
https://cdn1.img.rsport.ru/images/101971/42/1019714291.jpg

Польща – чемпіон!

«SuperЕxpress» вважає, що найбільша заслуга у здобутті поляками волейбольного золота належить бельгійському тренеру Віталю Гайненові. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Усі понеділкові газети тріумфують у зв’язку з тим, що польська збірна з волейболу завоювала звання чемпіона світу. У фінальному матчі світового змагання, як і чотири року тому, Польща обіграла Бразилію.

«Przegląd Sportowy» нагадує, що у фіналі біло-червоні зустрілися з бразильцями і виграли 3:0. Щоправда, раніше у таких двобоях перевагу мала Бразилія, але останніми роками ситуація почала змінюватися.

Видання «Fakt» звертає увагу, що польські волейболісти, все ж таки, захистили звання чемпіона світу, яке вибороли чотири роки тому. «Наші волейболісти грали у фіналі, в Турині, ніби свій перший матч, але ж це вже була 12-та зустріч. Бразилія у цій грі була безпорадною, вона лише на початку намагалася боротися, а вже потім лише оборонялася. Бронзу здобули американці, які перемогли Сербію», – пише газета.

«SuperЕxpress» вважає, що найбільша заслуга у здобутті поляками волейбольного золота належить бельгійському тренеру Віталю Гайненові. Новому тренеру вистачило кілька місяців, щоб створити команду, яка ще рік тому на Чемпіонаті Європи зайняла десяте місце. А тепер під проводом «шаленого бельгійця» команда біло-червоних у чудовому стилі повернулася до світової волейбольної еліти».

В.П.