Польська дизайнерка створила гру про видатних жінок
http://naszwybir.pl/wp-content/uploads/2018/12/whosshe_06-768x432-2x-702x336.jpg

Польська дизайнерка створила гру про видатних жінок

Аналог відомої гри “Вгадай хто?” із видатними жінками вигадала дизайнерка з Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на газету “Наш вибір”.

Аналог відомої гри “Вгадай хто?” із видатними жінками вигадала дизайнерка з Польщі. На дерев’яних картках зображені знамениті жінки різних часів з усього світу та опис їхніх досягнень. Тепер проект збирає фінанси на свою реалізацію. Про гру “Наш вибір” дізнався із порталу platfor.ma

Класична гра “Guess Who?” була вперше випущена в кінці 1970-х років і виробляється до сих пір. Метою гри є вгадати, яка картка в руках у супротивника, ставлячи навідні запитання. Опонент при цьому може відповідати тільки “так” або “ні”.

Польська мисткиня Зузя Козерска розробила аналог популярної гри зі знаменитими жінками з усього світу, які залишили помітний відбиток в історії. “Who’s she?” – це 28 художниць, спортсменок, науковиць, астронавток, танцівниць тощо.

Серед них – художниця Фріда Кало, яка творила на початку XX століття, сучасна спортсменка Серена Вільямс, жінка-фараон Стародавнього Єгипту Хатшепсут, а також письменниця й працівниця авіації Амелія Ергард.

Польська художниця Дар’я Голомб спеціально для гри намалювала для гри акварельні портрети, доповнивши коротким описом життя видатних жінок і їхніх заслуг.

Гра в даний час шукає фінансування на Kickstarter. І досить успішно – планувалося зібрати $17 тис., на даний момент вже є $507 тис.