Польські летовища йдуть на рекорд
http://www.polradio.pl/5c6f0f25-96a3-491f-9b2b-a8501f028126.file

Польські летовища йдуть на рекорд

Історичний рекорд зафіксовано на трасі Варшава-Ряшів-Варшава, що її обслуговує компанія LOT. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Польські летовища йдуть на рекорд», – «Gazeta Polska Codziennie» наголошує: «Екватор цьогорічних канікул приніс радість тим, хто управляє польськими аеропортами. Зафіксовано чергові рекорди в обслуговуванні пасажирів. У липні Ясьонка, що неподалік Ряшева, та вроцлавське летовище отримали результат на 20% вищий, ніж рік тому, – це найкращі показники в історії цих повітряних портів».
Летовище у столиці Підкарпатського воєводства запропонувало нові авіамаршрути до Болгарії, Албанії та Греції, а постійні рейси вже відбуваються до Ізраїлю та Сполучених Штатів Америки.
«Історичний рекорд зафіксовано на трасі Варшава-Ряшів-Варшава, що її обслуговує компанія LOT – у липні було перевезено 25 тисяч осіб. Велику популярність мають перельоти до Нью-Йорка, у липні заповнюваність складала 90%. Так само активно експлуатуються авіаперельоти на Британські острови і до Ірландії, що їх обслуговує Ryanair».
Вроцлавське летовище похвалилося, що це вже другий поспіль рекордний місяць в історії порту. Тут дешеві авіакомпанії мали зростання на рівні 27%, а мережеві перевізники – 17%.
Найбільший вплив на поліпшення показників мають лоукост-авіакомпанії, які впроваджують нові, привабливі південні напрямки. До Барселони, Аліканте, на Тенерифу, до Мадриду, на Крит і Мальту, а також на всі італійські і португальські напрямки.
Пострілом у десятку виявилися маршрути до Фару і Порту, Кутаїсі, Подгориці, Барі та Афін. Серед популярних напрямків називаються також Львів і Київ.

В.П.