Польський уряд пропонує у зв’язку з посухою доплати
http://external.polskieradio.pl/files/4b68031b-e13f-4345-adb3-84d7d9d76b6e.file

Польський уряд пропонує у зв’язку з посухою доплати

Допомогу отримають фермери, які зазнали збитків через спеку. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Щоб запустити бюджетну допомогу для фермерів, які зазнали збитків від посуухи, спочатку слід підрахувати масштаб цих збитків, – наголосив Рафал Романовський з міністерства сільського господарства Польщі. За словами політика, до відомства щодня надходять звіти з окремих ґмін :

«Комісії, які збирають актуальну фнформацію, повинні якомога докладніше підрахувати збитки. Ця інформація повинна бути готовою перед збором урожаю. Ми хочемо, щоб фермери, котрі, через пришвидшене дозрівння цього року овочів та фруктів,небазаром зберуть врожай, змогли якомога швидше скористатися допомогою з державного бюджету».

Нагадаємо, наприкінці липня польський уряд ухвалив програму підтримки для рільників, котрі зазнали збитків від посухи. Елементом цієї програми є фінансова допомога з державного бюджету у розмірі майже 800 мілйонів злотих (185 мільйонів євро). Переважна більшість цих коштів буде призначена на доплати до кожного гектара ушкодженого врожаю.

IAR/Я.С.