Президент Анджей Дуда відвідав Кремнієву долину
Президент Анджей Дуда під час польсько-американського форуму нових технологій PAP/Radek Pietruszka

Президент Анджей Дуда відвідав Кремнієву долину

Розташована на південь від Сан-Франциско, Кремнієва долина є глобальним символом успіху бізнесу. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Анджей Дуда під час свого візиту до США відвідав Кремнієву долину де зустрівся з керівниками світових корпорацій, що працюють в Каліфорнії.

Голова канцелярії президента Кшиштоф Щерський повідомив Польське радіо, що в зустрічі, закритій для ЗМІ, взяли участь члени правління таких компаній, як Visa, Microsoft, Facebook і IBM. Переговори мали стосуватися подальших інвестицій цих компаній у Польщі та регіоні Центрально-Східної Європи.

Після переговорів президент взяв участь у польсько-американському форумі нових технологій. Анджей Дуда закликав американських підприємців з Кремнієвої долини до подальших інвестицій у Польщу.

Розташована на південь від Сан-Франциско, Кремнієва долина є глобальним символом успіху бізнесу. В останні роки в регіоні динамічно розвиваються сотні малих і середніх компаній, що займаються новими технологіями. Є глобальні магнати, такі як Apple, Google або Facebook. 34 компанії Кремнієвої долини знаходяться в списку найбагатших у світі у високотехнологічній промисловості.

IAR/Л.І.