У Берліні перед посольством РФ знайдено тіло російського дипломата
Ілюстраційне фото domena publiczna PXHERE

У Берліні перед посольством РФ знайдено тіло російського дипломата

Чоловік впав з найвищого поверху будинку посольства, а причини смерті – невідомі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

За нез’ясованих обставин в Берліні помер 35-річний секретар Посольства Російської Федерації у Німеччині. Його тіло було знайдено на тротуарі перед будинком посольства. Як повідомляє портал тижневика «Spiegel», чоловік був пов’язаний із російською внутрішньою спецслужбою ФСБ.

Тижневик також написав, що тіло чоловіка виявлено 19 жовтня о 7:20 ранку на тротуарі перед будинком російського посольства у Берліні. Спроби реанімації не допомогли. Чоловік впав з найвищого поверху будинку посольства, що на вулиці Беренштрассе в берлінському районі Мітте. Згідно з офіційною інформацією, 35-річний чоловік був акредитований як ІІ секретар Посольства Російської Федерації у Берліні, починаючи від літа 2019 року. Німецькі спецслужби, однак, вважають, що чоловік був «переодягненим» працівником російської внутрішньої спецслужби ФСБ, – пише «Spiegel». Як пише видання, він був пов’язаний з високим рангом чиновником зовнішньої розвідки, так званої другої служби ФСБ. Як пише портал, службовці ФСБ брали активну участь в акції отруєння Алєксєя Навального влітку 2020 року.

Посольство РФ у Берліні відмовилося проводити розтин тіла дипломата, а причину смерті чоловіка вказано як «невідому». Тіло дипломата відправлено в Росію, працівники посольства відмовляються коментувати цей «трагічний випадок» з «етичних причин».

PAP/Я.С.