У Польщі немає загрози постачання електроенергії
http://external.polskieradio.pl/files/bccc86c8-5131-47da-a6d4-e1dd72da8af0.file

У Польщі немає загрози постачання електроенергії

Заспокійливе повідомлення оприлюднили Міністерство енергії та Польські електроенергетичні мережі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Через високу температуру, що утримується останнім часом та, зокрема, дію кондиціонерів, у Польщі зросло енергоспоживання. Спека впливає також на роботу електростанцій, які використовують для охолодження річкову та озерну воду.

Проте, як переконує голова компанії Польські електроенергетичні мережі Ерик Клоссовський, немає небезпеки порушення електропостачання: «На щастя, наші короткотермінові аналізи стосовно забезпечення електроенергією свідчать про те, що загрози енергетичного балансу країни в серпні цього року немає».

Віце-міністр енергії Тадеуш Скобель додав, що відповідні служби стежать за ситуацією енергетичних мереж Польщі: «Навіть припиняються заходи, пов’язані з консервацією, щоб пройти цей складний період до зміни атмосферних умов».

Серйозна ситуація в польській енергетичній системі склалася 2015 року, коли вперше від 80-х років минулого століття обмежено постачання електроенергії.

IAR/Н.Б.