У Польщі запалять Свічку пам'яті до роковин Голодомору в Україні
https://img.depo.ua/original/Nov2014/25190.jpg

У Польщі запалять Свічку пам’яті до роковин Голодомору в Україні

У суботу та неділю, 3-4 листопада, в низці міст Польщі відбудуться заходи в рамках акції  “Запалімо свічку пам’яті”, присвяченої 85-м роковинам Голодомору в Україні 1932-1933 років. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

У суботу та неділю, 3-4 листопада, в низці міст Польщі відбудуться заходи в рамках акції  “Запалімо свічку пам’яті”, присвяченої 85-м роковинам Голодомору в Україні 1932-1933 років. Як повідомляє YAVP.PL, пам’ятні заходи організовує посольство та консульства України в Польщі.

Так, у Варшаві акція запланована на суботу, 3 листопада. О 12:00 на Вольському православному цвинтарі біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору запалять свічку і прочитають 85 прізвищ дітей, які стали жертвами геноциду українського народу.

У Кракові пам’ять померлих вшанують у неділю, 4 листопада. Акція відбудеться біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору в Україні на вулиці Вішльна, 11. Початок – об 11:00. Перед цим у Греко-католицькій церкві імені Воздвиження Чесного Хреста відслужать поминальну літургію.

Свічку пам’яті у неділю, 4 листопада, запалять і в Гданську. На місцевому Лостовіцькому цвинтарі о 14:00 відбудеться спільна молитва біля пам’ятника жертвам Голодомору та репресій. Також цього дня по місту в храмах різних конфесій відслужать панахиди.