Українець у Польщі отримав 10 тисяч злотих штрафу. Порушив правила перетину кордону
https://images.cdnyavp.pl/images/articles/b8fa7c607febf82cda7c69659578a8bb319703ae.jpg

Українець у Польщі отримав 10 тисяч злотих штрафу. Порушив правила перетину кордону

У пункті пропуску “Корчова” 22-річний громадянин України позбувся 10 тисяч злотих та отримав зайві неприємності із законом. І все це через страх бути обікраденим по дорозі до Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

У пункті пропуску “Корчова” 22-річний громадянин України позбувся 10 тисяч злотих та отримав зайві неприємності із законом. І все це через страх бути обікраденим по дорозі до Польщі.

Як повідомляє YAVP.PL з посиланням на сайт податкової адміністрації в Жешуві, українець віз собою чималу суму в готівці, але не задекларував її. Порушення виявили під час огляду багажника автомобіля.

Чоловік намагався перетнути кордон, скориставшись смугою руху для тих, хто не перевозить речей, що підпадають під обов’язкове декларування. При цьому він намагався ввезти в Польщу понад 100 тисяч злотих та майже 37 тисяч євро. Гроші знаходилися під запасним колесом, яке лежало в багажнику. Коли громадянина України викрили, він пояснив, що сховав банкноти, побоюючись крадіжки.

За спробу провезти таку суму валюти в готівці без декларування чоловіка покарали штрафом. Зокрема, сума до сплати склала аж 10 тисяч злотих.

Нагадаємо, на кордоні з Польщею затримали українця через 100 гривень.