«Український салон» на 9-у Варшавському книжковому ярмарку
http://external.polskieradio.pl/files/3421751d-4369-4e03-8205-808287178bb6.file

«Український салон» на 9-у Варшавському книжковому ярмарку

Сьогодні у Варшаві починається один з найбільших в Європі книжкових ярмарків. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Приблизно 800 учасників з 32 країн та приблизно 1000 авторів з цілого світу прийме 9-ий Варшавський книжковий ярмарок. Один з найбільших книжкових ярмарків в Європі почнеться сьогодні пополудні на Національному стадіоні у Варшаві і триватиме до 21 травня.

Директор Ярмарку Яцек Ориль наголосив, що головною темою цьогорічної події буде 100-річчя повернення Польщею незалежності. Він додав, що цій темі буде присвячено багато дискусій про перетворення у сферах культури, політики, економіки, оборони, що відбулися впродовж останніх 100 років.

За словами Яцека Ориля, у зв’язку з річницею відновлення польської незалежності під час Варшавського книжкового ярмарку відбудуться зустрічі з письменниками та істориками, презентації історичних книжок, виставки та програма для дітей і молоді.

Голова компанії Книжковий ярмарок Рафал Скомпський сповістив, що на Національному стадіоні у Варшаві будуть відомі письменники як з Польщі, так і з-за кордону, зокрема турецький лауреат Нобелівської премії Орхан Памук.

Спеціальним партнером цьогорічного Варшавського книжкового ярмарку буде Франція. Фредерік Констант з Французького інституту в Польщі сказав, що під час ярмарку французькі автори, які пишуть про проблеми сучасного світу, візьмуть участь у спеціальних дискусіях.

На 9-у Варшавському книжковому ярмарку буде представлений також «Український салон». У ньому візьмуть участь декілька видавництв зі Львова, Києва, Харкова та Чернівців. Видавці з України представлять багатий вибір тематики, авторів та назв публікацій.