Фонд державного майна України відкрив Єдину базу звітів про оцінку нерухомості
https://day.kyiv.ua/sites/default/files/news/16022018/5555b2b8110c7.jpg

Фонд державного майна України відкрив Єдину базу звітів про оцінку нерухомості

Фонд державного майна України оприлюднив інформацію з Єдиної бази звітів про оцінку нерухомості, зробивши дані бази відкритими для всіх охочих. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Збруч.

Фонд державного майна України оприлюднив інформацію з Єдиної бази звітів про оцінку нерухомості, зробивши дані бази відкритими для всіх охочих, повідомив виконувач обов’язків голови ФДМУ Віталій Трубаров на своїй сторінці в мережі Facebook.

Так, станом на 6 серпня ця інформація охоплює дані про майже 16500 об’єктів оцінки, а в подальшому вона постійно оновлюватиметься.

«Відкритість Єдиної бази прописана в 172 статті Податкового кодексу України, і ця норма є важливою для того, щоб оцінне співтовариство могло за рахунок публічності звітів про оцінку “самоочищатися”. Якщо хтось намагатиметься занижувати вартість, то про це знатимуть всі. Фонд відкритий і прозорий у своїх діях і бажанні вдосконалити оцінку оподатковуваного майна, щоб виключити маніпуляції на ринку оцінки, спрямовані на ухилення від сплати податків до бюджету», – зазначив Віталій Трубаров.

Інформацію з Єдиної бази звітів про оцінку нерухомості можна отримати за посиланням.

http://www.spfu.gov.ua/ua/content/spf-estimate-basereport-dani-z-edinoi-bazi.html

У середині липня Фонд держмайна запустив оновлену Єдину базу даних оцінки нерухомості та електронний модуль оцінки, що передбачає автоматичну електронну перевірку кожного звіту оцінювачів на відповідність закладеним ціновим показникам мінімально допустимої вартості.