General Electric відправила в Україну перший з 30 локомотивів
https://kor.ill.in.ua/m/610x385/2181707.jpg

General Electric відправила в Україну перший з 30 локомотивів

З заводу General Electric 8 серпня відправлять перший локомотив TE33AC для «Укрзалізниці». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Zaxid.net.

З заводу General Electric 8 серпня відправлять перший локомотив TE33AC для «Укрзалізниці». Про це повідомив в.о. голови «Укрзалізниці Євген Кравцов.

Спочатку машину залізницею довезуть до міста Норфолк у Вірджинії, де звантажать на судно, після чого локомотив перетне Атлантику, Середземне і Чорне моря та прибуде в порт Чорноморськ в Одеській області.

«Остаточне його доукомплектування проведуть на Крюківському вагонобудівному заводі (КВБЗ). Після цього він буде прийнятий в експлуатацію і почне перевозити вантажі. Чекаємо!», — зазначив Кравцов.

Як відомо, локалізація виробництва даних локомотивів складе — саме таку частину робіт, згідно

За контрактом, КВБЗ має виконувати 10% виробництва перед тим, як локомотив виїде на залізниці України. В майбутньому локалізація може збільшитися до 40%, адже до процесу створення потягів мають приєднатися українські товаровиробники.

Раніше Укрзалізниця обрала ім’я для локомотивів, які закупить у General Electric.

23 лютого «Укрзалізниця» та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі – 10%, пізніше – 40%.

Наприкінці 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартує на початку 2018 року в США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих. Локомотиви General Electric для України отримали назву «Тризуб».