Громадянин України ніс через кордон викрадені двері і багажник авто
bieszczadzki.strazgraniczna.pl/

Громадянин України ніс через кордон викрадені двері і багажник авто

Чоловік намагався перенести через кордон у Медиці частини від авто Mercedes, викраденого у Великій Британії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

35-річний громадянин України намагався перенести з Польщі в Україні двері та кришку багажника до авто преміум-класу Mercedes GLE 350. Під час контролю у прикордонному пункті пропуску в Медиці чоловік ствердив, що це металобрухт. Виявилося, що насправді це частини автомобіля, що вже рік розшукують у Європі і який був викрадений у Великій Британії.

За словами речниці Бескидського відділу Прикордонної служби Польщі Ельжбєти Пікор, автомобільні частини, які українець хотів перенести пішки через прикордонний пункт пропуску, були у паперових коробках. Чоловік тягнув їх на товарному візку, а частину ніс у руках.

bieszczadzki.strazgraniczna.pl/

«Під час прикордонного контролю чоловік ствердив, що це дешевий металобрухт, придбаний на автошроті. Однак прикордонники не повірили його поясненнями, оскільки підозрювали, що транспортовані частини можуть мати злочинне походження. Виявилося, що слушно», – зазначила майор Ельжбєта Пікор.

Вона додала, що коли прикордонники з Медики спільно із митниками перевірили реєстраційну інформацію на автомобільні частини, виявилося, що вони походять з авто Mercedes, викраденого у Великій Британії.

bieszczadzki.strazgraniczna.pl/

«Цей транспортний засіб уже рік розшукували по всій Європі», – повідомила вона.

За словами Ельжбєти Пікор, це був не перший випадок у пішохідному прикордонному пункті пропуску в Медиці. Вона нагадала про ще один випадок, коли інший громадянин України намагався перенести через пішохідний пункт пропуску півтонний двигун із викраденого авто. Чоловік хотів вивезти його також на товарному візку.

Також прикордонники затримали українця, який хотів виїхати в Україну через пішохідний пункт пропуску в Медиці на електричному велосипеді.

bieszczadzki.strazgraniczna.pl/

«Спочатку він ствердив, що позичив велосипед у знайомих, а коли виявилося, що двоколісний транспортний засію фігурує у базі як викрадений, він зізнався у злочині. Вартість викраденого велосипеда склала 8 тис. злотих (майже 2 тис. євро)», – розповіла майор Пікор.

PAP/Т.А.